سامکا چیست؟

سامانه مناقصات آزاد کالیبراسیون (سامکا) محلی است برای ارتباط مستقیم و بدون واسطه شرکتهای ارائه خدمات کالیبراسیون با مشتریان حقیقی و حقوقی.

در این سامانه، مشتریان می توانند سفارشات خود را با ذکر جزئیات اعلام و نرخ پیشنهادی شرکتهای کالیبراسیون را استعلام کنند. به منظور ایمنی ارتباطات و پیشگیری از تبانی و اعلام قیمتهای کاذب، ارتباط بین مشتری و شرکت تا زمان پذیرش پیشنهاد از سوی مشتری پنهان می ماند و هویت طرفین در قالب یک کد نمایش داده می شود.

همزمان با ارسال هر پیشنهاد از سوی ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون، معادل 4% از رقم پیشنهاد در اعتبار پیشنهاددهنده بلوکه خواهد شد. در صورت پذیرش پیشنهاد از طرف مشتری (فرستنده استعلام) رقم بلوکه شده بصورت قطعی از حساب پیشنهاددهنده کسر و اطلاعات مشتری نمایش داده خواهد شد. مشتری نیز بصورت همزمان و با کسر 1.5% از اعتبار حساب کاربری، قادر به مشاهده مشخصات پیشنهاددهنده و برقراری ارتباط و هماهنگی های بعدی خواهد بود.

شما می توانید به سرعت و تنها با ارسال شماره تلفن همراه اقدام به ثبت نام اولیه کرده و بلافاصله اعتبار هدیه خود را دریافت و اقدام به ارسال استعلام یا پیشنهاد کنید.

* تا اطلاع ثانوی، اعتبار هدیه کاربران مشتری (دریافت کننده خدمات کالیبراسیون) معادل 20 هزار تومان و اعتبار هدیه کاربران پیمانکار (ارائه دهندگان خدمات کالیبراسیون) معادل 50 هزار تومان خواهد بود.